Ana SayfamızYÖNETİM KURULUTüzüğümüzDerneğimizDernek Faaliyetleriİletişim

 
 
Sponsorumuz Olun
Sponsorumuz Olun
Sponsorumuz Olun

 

ZİYARETÇİLERDEN
İsim:
Mesajı: bir elazğlı olarak gözlerim yaşardı elazığlılarla gurur duyuyurum allaha emanet olun.
İsim: AHMET YILDIRM
Mesajı: ANKARA DA BULUNAN ELAZIĞ KÜLTÜR DERNEĞİNİN TÜM KURUCU VE ÜYELERİNE BU GÜZEL KÜLTÜRÜRÜMÜZÜ YAŞATIP YENİ NESİLLERE ÖRNEK OLUP TANITILMASINDA EMEĞİ GEÇEN ELAZIĞLI HEMŞERİLERİME TEŞEKKÜR EDERİM.
İsim: Fatoş karaşin
Mesajı: Elazıglı olmaktan gurur duyuyorum memleketimi çok seviyorum keşke elazıg gelinide olabilseydim
İsim: Niyazi Nafiz Gürdoğan
Mesajı: Bu sitenin ve bu derneğin kurulmasında öncülük eden gelmiş geçmiş tüm Elazığ'lılara teşekkür ederim.İyi ki ELAZIĞ'lıyım.gururluyum...
İsim: sedat şahinbaşoğlu
Mesajı: ÖNCELİKLE YENİ YÖNETİM KURULU TÜM HEMŞEHRİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN.ÇOK GÜZEL FAALİYETLERİNİZ VAR SİZİ KUTLARIM.BUGÜN ANKARAYA GELDİM VE EN YAKIN ZAMANDA DERNEĞE GELMEK İÇİN CAN ATIYORUM.BAŞARILAR DİLERİM.
İsim: mehmet inci
Mesajı: YENİ SEÇİLEN YÖNETİM VE DENETİM KURULU ÜYELERİNİ TEBRİK EDER SİZLERDEN DAHA FAZLA YÖREMİZDEN BAHSEDİLMESİ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞŞEKKÜR EDERİM.
İsim: OĞUZ ÖZDEMİR
Mesajı: DERNEĞİN YENİ YÖNETİM KURULUNA BUNDAN SONRAKİ ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLİYORUM YENİ YÖNETİMİN BU BAYRAĞI DAHA YUKARILARA TAŞIYACAĞINA İNANCIMIZ TAMDIR.DERNEK GENEL BAŞKANI PROF.DR.HAŞİM ÇAKIRBAY VE YÖNETİM KURULUNA SELAMLAR YOLUNUZ AÇIK OLSUN
İsim: ZÜLKÜF POLAT
Mesajı: ÖNCEKİ YÖNETİMDE GÖREV YAPMIŞ TÜM YÖNETİCİLERE KATKILARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER. YENİ YÖNETİCİLERE DE TESLİM ALDIKLARI BAYRAĞI DAHA YUKARILARA TAŞIMA TEMENNİSİYLE...
İsim: Eşref AKYAZI
Mesajı: Sıla özlemini bu güzel sayfanızda giderip sizlerle paylaşmak büyük bir keyifti siteyi yapan tüm gönül dostlarına tşk ederim..
İsim: Ahmet UZUNOĞLU
Mesajı: Elazığlı olmakdan gurur duyuyorum. Elazığlı olmak bir ayrıcalıkdır .Toprağı sağlam, mert, sıcak kanlı ,Asil , Adam gibi adam yetiştiriyor.Yüzümüzü hiç karartmadı.Tüm hemşerilerime sevgilerimi saygılarımı gönderiyorum. Ayrıca sitede emeği geçenlere teşekk
Devamını Oku / Yaz
 
ÖNEMLİ LİNKLER
 
TAKVİM
Pa Ps Sa Ça Pe Cu Ct
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
03 Eylül Perşembe 2015

 

 

 
Dünya Kadınlar Gününde Doç.Dr.Ö.Ferit SARAÇOĞLU "Menopoz ve Kemik Erimesi" konulu konferans verdi


Dünya Kadınlar Günü Ankara’daki Elâzığ Kültür Derneğinde kutlandı. 8 Mart tarihinin iş gününe tekabül etmesi sebebiyle 7 Mart 2010 Pazar günü Dernek merkezinde Elâzığlı hanımlara yönelik kutlama yapıldı. Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Şefi olan hemşehrimiz Doç.Dr. Ö.Ferit SARAÇOĞLU bu anlamlı günde hanımlara “Menopoz ve Kemik Erimesi” konulu bir konferans verdi.

Dünya Kadınlar Günü Ankara’daki Elâzığ Kültür Derneğinde kutlandı. 8 Mart tarihinin iş gününe tekabül etmesi sebebiyle 7 Mart 2010 Pazar günü Dernek merkezinde Elâzığlı hanımlara yönelik kutlama yapıldı. Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Şefi olan hemşehrimiz Doç.Dr. Ö.Ferit SARAÇOĞLU bu anlamlı günde hanımlara “Menopoz ve Kemik Erimesi” konulu bir konferans verdi. Dernek Başkanı Ahmet AYAZ’ın; bütün kadınların Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak başladığı açılış konuşmasında, dernek olarak kadınlara yönelik faaliyetlere çok önem verdiklerini belirtti. Açılış konuşmasını takiben çok büyük bir ilgi ile izlenilen konferansın sonunda SARAÇOĞLU hanımların konu ile ilgili sorularını cevaplandırdı. Dernek Kadınlar Kolu Başkanı Gülcan POLAT’ın katkılarıyla düzenlenen Kadınlar Günü dolayısıyla tüm kadınları temsilen Hediye TASALI’ya ve verdiği konferans sonrası Doç.Dr.Ömer Ferit SARAÇOĞLU’na birer buket çiçek takdim edildi. Daha sonra saz sanatçıları; Hasan Demirkıran, Ertan KAYMAZ, Emrah MANTAŞ’ın sazları ve Mustafa DÖNER’in kemanı ve sesi eşliğinde; Kültür Bakanlığı THM Sanatçısı Hasan ÖZTÜRK, Elâzığ Devlet Klasik Türk Müziği Korosu sanatçısı Şengül KONYALI, Lokman TASALI, Türk Sanat Müziği sanatçısı Burkay ORAL ve Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Suat ORAL’ın seçme eserlerden verdikleri müzik ziyafeti misafirler tarafından büyük coşkuyla izlendi. Toplantı yapılan ikramın ardından sona erdi.

ANA SPONSORUMUZ
ANKET
Web Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 
HABERLER
» Üyelerimize Hatırlatma
» Prof.Dr. Sn.Kerim SUNGUROĞLU toplantı yaptı
» 2010 Yılı Takvimi
Tamamını Oku